In het Mantelzorg Magazine - voor mantelzorgers in de provincie Groningen - besteden we in dit nummer aandacht aan mantelzorg en het keukentafelgesprek. Sinds 1 januari 2015 is de gemeente verantwoordelijk voor de ondersteuning van thuiswonende, kwetsbare inwoners. Hebt u of uw partner, buurman of buurvrouw behoefte aan een steuntje in de rug en kan de omgeving dit niet bieden? Dan kunnen zij contact opnemen met het Wmoloket van de gemeente. Het gaat om hulp en voorzieningen in of om huis, zodat iemand zo lang mogelijk zelfstandig kan wonen en kan meedoen in de samenleving. De gemeente is verplicht om de zorgvraag te onderzoek

klik hier voor het Magazine

Contactpersonen voor Schoonebeek e.o.:

Nw Amsterdam Hester Elijzen 0591-555366 hesterelijzen@gmail.com
Veenoord Margreet Meisters 0591-554162 mmeistersvanelk@kpnmail.nl
Zandpol Jannie Kamps 0591-551392 janniekamps@xs4all.nl
Nw.Schoonebeek Ariane Lobbes 0524-541703 alobbes@live.nl
Weiteveen Lenie Peters 0524-541960 leniepeters@ziggo.nl
Schoonebeek Tiny Bos-Spijker 0524-532217 tinybos@ziggo.nl
Erica Kina Stokebrook 0591-630450 j.stokebrook@home.nl
Erica Renate Hummel 0591-303214 renatehummel70@gmail.com